Wedstrijdoverzicht 2019

Wedstrijdoverzicht toernooi 2019, van 17 tot en met 21 juni

Maandag
Veld 1
19:20 S Brasil 1 De Bergrammers De Wildzang
19:40 S De Wildzang Flippie Flappie Floepie De Bergrammers
20:00 S De Bergrammers Flippie Flappie Floepie Brasil 1
20:20 S Brasil 1 Flippie Flappie Floepie De Wildzang
21:00 S De Bergrammers De Wildzang Flippie Flappie Floepie
21:20 S Brasil 1 De Wildzang De Bergrammers
Veld 2
19:20 S Goedgoan Stofzoegers Grösdukers
19:40 S Grösdukers Ofniet Goedgoan
20:00 S Goedgoan Ofniet Stofzoegers
20:20 S Grösdukers Stofzoegers Ofniet
21:00 S Grösdukers Marjon! Stofzoegers
21:20 S Goedgoan Marjon! Grösdukers
Veld 3
19:20 GA1 #Hashtag Genieten De Groenlanders De Schuimkoppen
19:40 GA1 De Schuimkoppen Gj van de wp De Groenlanders
20:00 GA1 De Groenlanders Gj van de wp #Hashtag Genieten
20:20 GA1 #Hashtag Genieten Gj van de wp De Schuimkoppen
21:00 GA1 De Groenlanders De Schuimkoppen Gj van de wp
21:20 GA1 #Hashtag Genieten De Schuimkoppen De Groenlanders
Veld 4
19:20 GA1 Hastalavista Zaal Pierik 24 Simpel 2
19:40 GA1 Simpel 2 Woutje drukfoutje Hastalavista
20:00 GA1 Hastalavista Woutje drukfoutje Zaal Pierik 24
20:20 GA1 Simpel 2 Zaal Pierik 24 Woutje drukfoutje
21:00 GA1 Simpel 2 The bear Zaal Pierik 24
21:20 GA1 Hastalavista The bear Simpel 2
Veld 5
19:20 GA2 Brasil 2 De Gruspollen Fingerspitzengefühl
19:40 GA2 Fingerspitzengefühl Getraind zooitje De Gruspollen
20:00 GA2 De Gruspollen Getraind zooitje Brasil 2
20:20 GA2 Brasil 2 Getraind zooitje Fingerspitzengefühl
21:00 GA2 De Gruspollen Fingerspitzengefühl Getraind zooitje
21:20 GA2 Brasil 2 Fingerspitzengefühl De Gruspollen
Veld 6
19:20 GA2 GoedZat Sukerpipe Huetink en Co
19:40 GA2 Huetink en Co Sprokkelaars 2 GoedZat
20:00 GA2 GoedZat Sprokkelaars 2 Sukerpipe
20:20 GA2 Huetink en Co Sukerpipe Sprokkelaars 2
21:00 GA2 Huetink en Co Simpel 1 Sukerpipe
21:20 GA2 GoedZat Simpel 1 Huetink en Co
Veld 7
19:20 GA3 Brasil 4 Dalmsholte 2 de kroepers
19:40 GA3 de kroepers de Tegensputters Dalmsholte 2
20:00 GA3 Dalmsholte 2 de Tegensputters Brasil 4
20:20 GA3 Brasil 4 de Tegensputters de kroepers
21:00 GA3 Dalmsholte 2 de kroepers de Tegensputters
21:20 GA3 Brasil 4 de kroepers Dalmsholte 2
Veld 8
19:20 GA3 DWS Zaal Pierik 78 Gruppendrieters
19:40 GA3 Gruppendrieters Smash up DWS
20:00 GA3 DWS Smash up Zaal Pierik 78
20:20 GA3 Gruppendrieters Zaal Pierik 78 Smash up
21:00 GA3 Gruppendrieters Pindakaas met struisvogel Zaal Pierik 78
21:20 GA3 DWS Pindakaas met struisvogel Gruppendrieters
Veld 9
19:20 GB1 Boellawaaioos CV de Paria’s 1 Milou betaald
19:40 GB1 Milou betaald P.P. CV de Paria’s 1
20:00 GB1 CV de Paria’s 1 P.P. Boellawaaioos
20:20 GB1 Boellawaaioos P.P. Milou betaald
21:00 GB1 CV de Paria’s 1 Milou betaald P.P.
21:20 GB1 Boellawaaioos Milou betaald CV de Paria’s 1
Veld 10
19:20 GB1 Papa en zijn zonen volleyvlodders R.O.B. 8.0
19:40 GB1 R.O.B. 8.0 Un, Doss , Stresss… Papa en zijn zonen
20:00 GB1 Papa en zijn zonen Un, Doss , Stresss… volleyvlodders
20:20 GB1 R.O.B. 8.0 volleyvlodders Un, Doss , Stresss…
21:00 GB1 R.O.B. 8.0 Streepje voor volleyvlodders
21:20 GB1 Papa en zijn zonen Streepje voor R.O.B. 8.0
Veld 11
19:20 GB2 “Goed Te Passe 1” Buurtjes van Buisman Carmel Salland
19:40 GB2 Carmel Salland CV de Paria’s 2 Buurtjes van Buisman
20:00 GB2 Buurtjes van Buisman CV de Paria’s 2 “Goed Te Passe 1”
20:20 GB2 “Goed Te Passe 1” CV de Paria’s 2 Carmel Salland
21:00 GB2 Buurtjes van Buisman Carmel Salland CV de Paria’s 2
21:20 GB2 “Goed Te Passe 1” Carmel Salland Buurtjes van Buisman
Veld 12
19:20 GB2 De meeuwen Schorremorries Joortje Pils
19:40 GB2 Joortje Pils piranya’s De meeuwen
20:00 GB2 De meeuwen piranya’s Schorremorries
20:20 GB2 Joortje Pils Schorremorries piranya’s
21:00 GB2 Joortje Pils Pheune & Co Schorremorries
21:20 GB2 De meeuwen Pheune & Co Joortje Pils
Veld 13
19:00 GB3 Tomasito Keet ‘t Keldertie harde kern skuurgoojrs
19:20 GB3 harde kern skuurgoojrs Htm Tomasito
19:40 GB3 Oranje justice Rap en Gauw Htm
20:00 GB3 harde kern skuurgoojrs Tomasito Keet ‘t Keldertie
20:40 GB3 Htm Keet ‘t Keldertie Oranje justice
21:00 GB3 harde kern skuurgoojrs Oranje justice Rap en Gauw
21:20 GB3 Keet ‘t Keldertie Rap en Gauw Oranje justice
21:40 GB3 Tomasito Oranje justice Rap en Gauw
Veld 14
19:00 GB4 Simpel 4 Vetkerties De Zandbak 10
19:20 GB4 De Zandbak 10 Praam 1 Simpel 4
19:40 GB4 WBM Weerdhuisweg Praam 1
20:00 GB4 De Zandbak 10 Simpel 4 Vetkerties
20:40 GB4 Praam 1 Vetkerties WBM
21:00 GB4 De Zandbak 10 WBM Weerdhuisweg
21:20 GB4 Vetkerties Weerdhuisweg WBM
21:40 GB4 Simpel 4 WBM Weerdhuisweg
Veld 15
19:00 GB5 Lümmeltütes Peet & co Don’t touch my balls
19:20 GB5 Don’t touch my balls Keerknallers Lümmeltütes
19:40 GB5 Simpel 3 Stoepsnoevers Keerknallers
20:00 GB5 Don’t touch my balls Lümmeltütes Peet & co
20:40 GB5 Keerknallers Peet & co Simpel 3
21:00 GB5 Don’t touch my balls Simpel 3 Stoepsnoevers
21:20 GB5 Peet & co Stoepsnoevers Simpel 3
21:40 GB5 Lümmeltütes Simpel 3 Stoepsnoevers
Veld 16
19:00 GB6 kurk Oh my God De  Zonnetjes
19:20 GB6 De  Zonnetjes DE Buisman Bende kurk
19:40 GB6 Sprokkelaars 1 Thuisfront FC DE Buisman Bende
20:00 GB6 De  Zonnetjes kurk Oh my God
20:40 GB6 DE Buisman Bende Oh my God Sprokkelaars 1
21:00 GB6 De  Zonnetjes Sprokkelaars 1 Thuisfront FC
21:20 GB6 Oh my God Thuisfront FC Sprokkelaars 1
21:40 GB6 kurk Sprokkelaars 1 Thuisfront FC
Veld 17
19:00 DA 06-lekkerdrinken Flawless by Merel drakennest
19:20 DA 06-lekkerdrinken Green Ladies Voetbalvrouwen
19:40 DA drakennest Flawless by Merel 06-lekkerdrinken
20:00 DA drakennest Green Ladies Flawless by Merel
20:40 DA Green Ladies Voetbalvrouwen Lemele dames 1
21:00 DA 06-lekkerdrinken Lemele dames 1 Green Ladies
21:20 DA drakennest Lemele dames 1 Green Ladies
Veld 18
19:00 DA Mission unblockable Voetbalvrouwen De gillende keukenmeiden
19:20 DA Mission unblockable Wat een toestand! Lemele dames 1
19:40 DA Voetbalvrouwen Wat een toestand! Mission unblockable
20:00 DA Mission unblockable De gillende keukenmeiden Net niet
20:40 DA Net niet Wat een toestand! Mission unblockable
21:00 DA Net niet De gillende keukenmeiden Wat een toestand!
Veld 19
19:00 J3 #squad08 De Badeendjes Bokado en de rest
19:20 J3 #squad08 FC frituurhuur Spontane eendjes
19:40 J3 Bokado en de rest De Badeendjes #squad08
20:00 J3 Bokado en de rest FC frituurhuur De Badeendjes
20:40 J3 FC frituurhuur Spontane eendjes Robin hood en haar squad
21:00 J3 #squad08 Robin hood en haar squad FC frituurhuur
21:20 J3 Bokado en de rest Robin hood en haar squad FC frituurhuur
Veld 20
19:00 J3 Samengeraapt zooitje Spontane eendjes Supervolley
19:20 J3 Samengeraapt zooitje Squad 07 Robin hood en haar squad
19:40 J3 Spontane eendjes Squad 07 Samengeraapt zooitje
20:00 J3 Samengeraapt zooitje Supervolley Schatjes
20:40 J3 Schatjes Squad 07 Samengeraapt zooitje
21:00 J3 Schatjes Supervolley Squad 07
Veld 21
19:00 J2A Regenboog 2.0 Skeere schapen Tamar Huijsman
19:20 J2A FC KIP HUTSpot Mirthe Bloten
19:40 J2A Skeere schapen FC KIP Mirthe Bloten
20:00 J2A Regenboog 2.0 FC KIP Eva Westrik
Veld 22
19:00 J2A M&M’s FC Duimpie Tara Rosink
19:20 J2A FC Duimpie Creagirls Tara Rosink
19:40 J2A HUTSpot M&M’s Tamar Huijsman
20:00 J2A HUTSpot Creagirls Kristy Bergman
Veld 23
19:00 J2B Volleybananen Volleygirls Tes Kleinlugtenbeld
19:20 J2B Fc GERARD FC poar neem’n Tes Kleinlugtenbeld
19:40 J2B Volleygirls Fc GERARD Tes Kleinlugtenbeld
20:00 J2B Volleybananen Fc GERARD Tamar Huijsman
Veld 24
19:00 J2B Ri Ra Regenboog De Volleyknallers Abby Ophof
19:20 J2B De Volleyknallers Daar zit potentie in Abby Ophof
19:40 J2B FC poar neem’n Ri Ra Regenboog Abby Ophof
20:00 J2B FC poar neem’n Daar zit potentie in Malou Zwakenberg
Veld 25
19:00 J1A Rainbows Regenboogknallers Ivani Brouwer – Lynn Zwakenberg
19:20 J1A De Heidepark Bevers FC scootmobiels Henriëtte Exel – Lynn Zwakenberg
19:40 J1A Regenboogknallers De Heidepark Bevers Carolien Snel – Lynn Zwakenberg
20:00 J1A Rainbows De Heidepark Bevers Linet van der Kolk – Yvet Exel
Veld 26
19:00 J1A Rainbowgirls DaMiSaMi Ilse Schoorlemmer – Madé Visser
19:20 J1A DaMiSaMi Blisemknallers Linet van der Kolk – Madé Visser
19:40 J1A FC scootmobiels Rainbowgirls Olga Jansen Holleboom – Madé Visser
20:00 J1A FC scootmobiels Blisemknallers Kim Poelhekke – Loes Blanke
Veld 27
19:00 J1B Skere Pindakaas Volleybal girls Marjon van Leusen – Renske van Kraanen
19:20 J1B FC Bolletje fc grapjassen Kim Eilert – Renske van Kraanen
19:40 J1B Volleybal girls FC Bolletje Céline van der Sligte – Renske van Kraanen
20:00 J1B Skere Pindakaas FC Bolletje Kim Eilert – Sterre Gort
Veld 28
19:00 J1B Pats Boem Punt De zeehonden Sonja Kogelman – Romy Welker
19:20 J1B De zeehonden FC Gehaktbal Jory Groenendijk – Romy Welker
19:40 J1B fc grapjassen Pats Boem Punt Indira Hulsman – Romy Welker
20:00 J1B fc grapjassen FC Gehaktbal Heidi Schutte – Britt Cuppen
Dinsdag
Veld 1
19:20 S De Wildzang Marjon! Flippie Flappie Floepie
19:40 S Flippie Flappie Floepie Goedgoan Ofniet
20:00 S De Wildzang Ofniet Goedgoan
20:20 S De Wildzang Stofzoegers Marjon!
21:00 S Flippie Flappie Floepie Grösdukers Goedgoan
21:20 S Goedgoan Grösdukers Marjon!
Veld 2
19:20 S Brasil 1 Stofzoegers De Bergrammers
19:40 S De Bergrammers Stofzoegers Brasil 1
20:00 S Brasil 1 Marjon! Stofzoegers
20:20 S Brasil 1 Ofniet Grösdukers
21:00 S De Bergrammers Marjon! Brasil 1
21:20 S De Bergrammers Ofniet Stofzoegers
Veld 3
19:20 GA1 De Schuimkoppen The bear Gj van de wp
19:40 GA1 Gj van de wp Hastalavista Woutje drukfoutje
20:00 GA1 De Schuimkoppen Woutje drukfoutje Hastalavista
20:20 GA1 De Schuimkoppen Zaal Pierik 24 The bear
21:00 GA1 Gj van de wp Simpel 2 Hastalavista
21:20 GA1 Hastalavista Simpel 2 The bear
Veld 4
19:20 GA1 #Hashtag Genieten Zaal Pierik 24 De Groenlanders
19:40 GA1 De Groenlanders Zaal Pierik 24 #Hashtag Genieten
20:00 GA1 #Hashtag Genieten The bear Zaal Pierik 24
20:20 GA1 #Hashtag Genieten Woutje drukfoutje Simpel 2
21:00 GA1 De Groenlanders The bear #Hashtag Genieten
21:20 GA1 De Groenlanders Woutje drukfoutje Zaal Pierik 24
Veld 5
19:20 GA2 Fingerspitzengefühl Simpel 1 Getraind zooitje
19:40 GA2 Getraind zooitje GoedZat Sprokkelaars 2
20:00 GA2 Fingerspitzengefühl Sprokkelaars 2 GoedZat
20:20 GA2 Fingerspitzengefühl Sukerpipe Simpel 1
21:00 GA2 Getraind zooitje Huetink en Co GoedZat
21:20 GA2 GoedZat Huetink en Co Simpel 1
Veld 6
19:20 GA2 Brasil 2 Sukerpipe De Gruspollen
19:40 GA2 De Gruspollen Sukerpipe Brasil 2
20:00 GA2 Brasil 2 Simpel 1 Sukerpipe
20:20 GA2 Brasil 2 Sprokkelaars 2 Huetink en Co
21:00 GA2 De Gruspollen Simpel 1 Brasil 2
21:20 GA2 De Gruspollen Sprokkelaars 2 Sukerpipe
Veld 7
19:20 GA3 de kroepers Pindakaas met struisvogel de Tegensputters
19:40 GA3 de Tegensputters DWS Smash up
20:00 GA3 de kroepers Smash up DWS
20:20 GA3 de kroepers Zaal Pierik 78 Pindakaas met struisvogel
21:00 GA3 de Tegensputters Gruppendrieters DWS
21:20 GA3 DWS Gruppendrieters Pindakaas met struisvogel
Veld 8
19:20 GA3 Brasil 4 Zaal Pierik 78 Dalmsholte 2
19:40 GA3 Dalmsholte 2 Zaal Pierik 78 Brasil 4
20:00 GA3 Brasil 4 Pindakaas met struisvogel Zaal Pierik 78
20:20 GA3 Brasil 4 Smash up Gruppendrieters
21:00 GA3 Dalmsholte 2 Pindakaas met struisvogel Brasil 4
21:20 GA3 Dalmsholte 2 Smash up Zaal Pierik 78
Veld 9
19:20 GB1 Milou betaald Streepje voor P.P.
19:40 GB1 P.P. Papa en zijn zonen Un, Doss , Stresss…
20:00 GB1 Milou betaald Un, Doss , Stresss… Papa en zijn zonen
20:20 GB1 Milou betaald volleyvlodders Streepje voor
21:00 GB1 P.P. R.O.B. 8.0 Papa en zijn zonen
21:20 GB1 Papa en zijn zonen R.O.B. 8.0 Streepje voor
Veld 10
19:20 GB1 Boellawaaioos volleyvlodders CV de Paria’s 1
19:40 GB1 CV de Paria’s 1 volleyvlodders Boellawaaioos
20:00 GB1 Boellawaaioos Streepje voor volleyvlodders
20:20 GB1 Boellawaaioos Un, Doss , Stresss… R.O.B. 8.0
21:00 GB1 CV de Paria’s 1 Streepje voor Boellawaaioos
21:20 GB1 CV de Paria’s 1 Un, Doss , Stresss… volleyvlodders
Veld 11
19:20 GB2 Carmel Salland Pheune & Co CV de Paria’s 2
19:40 GB2 CV de Paria’s 2 De meeuwen piranya’s
20:00 GB2 Carmel Salland piranya’s De meeuwen
20:20 GB2 Carmel Salland Schorremorries Pheune & Co
21:00 GB2 CV de Paria’s 2 Joortje Pils De meeuwen
21:20 GB2 De meeuwen Joortje Pils Pheune & Co
Veld 12
19:20 GB2 “Goed Te Passe 1” Schorremorries Buurtjes van Buisman
19:40 GB2 Buurtjes van Buisman Schorremorries “Goed Te Passe 1”
20:00 GB2 “Goed Te Passe 1” Pheune & Co Schorremorries
20:20 GB2 “Goed Te Passe 1” piranya’s Joortje Pils
21:00 GB2 Buurtjes van Buisman Pheune & Co “Goed Te Passe 1”
21:20 GB2 Buurtjes van Buisman piranya’s Schorremorries
Veld 13
19:20 GB3 Dalmsholte 1 De Neppies Tomasito
19:40 GB3 Tomasito Rap en Gauw Dalmsholte 1
20:00 GB3 Dalmsholte 1 Keet ‘t Keldertie De Neppies
20:40 GB3 De Neppies Tomasito Keet ‘t Keldertie
21:00 GB3 Dalmsholte 1 Oranje justice Rap en Gauw
21:20 GB3 De Neppies Rap en Gauw Keet ‘t Keldertie
21:40 GB3 Oranje justice Keet ‘t Keldertie Rap en Gauw
Veld 14
19:20 GB4 De Bennies De reservespelers Simpel 4
19:40 GB4 Simpel 4 Weerdhuisweg De Bennies
20:00 GB4 De Bennies Vetkerties De reservespelers
20:40 GB4 De reservespelers Simpel 4 Vetkerties
21:00 GB4 De Bennies WBM Weerdhuisweg
21:20 GB4 De reservespelers Weerdhuisweg Vetkerties
21:40 GB4 WBM Vetkerties Weerdhuisweg
Veld 15
19:20 GB5 bende van Gait De Zandbak 10,5 Lümmeltütes
19:40 GB5 Lümmeltütes Stoepsnoevers bende van Gait
20:00 GB5 bende van Gait Peet & co De Zandbak 10,5
20:40 GB5 De Zandbak 10,5 Lümmeltütes Peet & co
21:00 GB5 bende van Gait Simpel 3 Stoepsnoevers
21:20 GB5 De Zandbak 10,5 Stoepsnoevers Peet & co
21:40 GB5 Simpel 3 Peet & co Stoepsnoevers
Veld 16
19:20 GB6 Balgenbende Brugkerk kurk
19:40 GB6 kurk Thuisfront FC Balgenbende
20:00 GB6 Balgenbende Oh my God Brugkerk
20:40 GB6 Brugkerk kurk Oh my God
21:00 GB6 Balgenbende Sprokkelaars 1 Thuisfront FC
21:20 GB6 Brugkerk Thuisfront FC Oh my God
21:40 GB6 Sprokkelaars 1 Oh my God Thuisfront FC
Veld 17
19:20 DA 06-lekkerdrinken Net niet Mission unblockable
19:40 DA drakennest Mission unblockable 06-lekkerdrinken
20:00 DA drakennest Net niet 06-lekkerdrinken
20:40 DA Mission unblockable Net niet Flawless by Merel
21:00 DA Flawless by Merel Lemele dames 1 Voetbalvrouwen
21:20 DA Flawless by Merel Voetbalvrouwen Lemele dames 1
21:40 DA Lemele dames 1 Voetbalvrouwen Net niet
Veld 18
19:00 DA drakennest De gillende keukenmeiden Flawless by Merel
19:20 DA Flawless by Merel De gillende keukenmeiden drakennest
20:00 DA Lemele dames 1 De gillende keukenmeiden Mission unblockable
21:00 DA 06-lekkerdrinken Mission unblockable drakennest
Veld 19
19:20 J3 #squad08 Schatjes Samengeraapt zooitje
19:40 J3 Bokado en de rest Samengeraapt zooitje #squad08
20:00 J3 Bokado en de rest Schatjes #squad08
20:40 J3 Samengeraapt zooitje Schatjes De Badeendjes
21:00 J3 De Badeendjes Robin hood en haar squad Spontane eendjes
21:20 J3 De Badeendjes Spontane eendjes Robin hood en haar squad
21:40 J3 Robin hood en haar squad Spontane eendjes Schatjes
Veld 20
19:00 J3 Bokado en de rest Supervolley De Badeendjes
19:20 J3 De Badeendjes Supervolley Bokado en de rest
20:00 J3 Robin hood en haar squad Supervolley Samengeraapt zooitje
21:00 J3 #squad08 Samengeraapt zooitje Bokado en de rest
Veld 23
19:00 J2B Ri Ra Regenboog Volleybananen Eva Westrik
19:20 J2B Fc GERARD Ri Ra Regenboog Eva Westrik
19:40 J2B Volleybananen Daar zit potentie in Laura Bluemink
Veld 24
19:00 J2B De Volleyknallers Volleygirls Kristy Bergman
19:20 J2B Daar zit potentie in Volleygirls Kristy Bergman
19:40 J2B De Volleyknallers FC poar neem’n Malou Zwakenberg
20:00 J2B Volleygirls FC poar neem’n Laura Bluemink
Veld 27
19:00 J1B Pats Boem Punt Skere Pindakaas Céline van der Sligte – Yvet Exel
19:20 J1B FC Bolletje Pats Boem Punt Jory Groenendijk – Yvet Exel
19:40 J1B Skere Pindakaas FC Gehaktbal Kim Eilert – Alinde Visscher
Veld 28
19:00 J1B De zeehonden Volleybal girls Marjon van Leusen – Loes Blanke
19:20 J1B FC Gehaktbal Volleybal girls Marjon van Leusen – Loes Blanke
19:40 J1B De zeehonden fc grapjassen Heidi Schutte – Britt Cuppen
20:00 J1B Volleybal girls fc grapjassen Sonja Kogelman – Britt Cuppen
Woensdag
Veld 1
19:20 S Brasil 1 Goedgoan Grösdukers
19:40 S Brasil 1 Grösdukers De Wildzang
20:00 S De Bergrammers Goedgoan Brasil 1
20:20 S De Bergrammers Grösdukers De Wildzang
21:00 S De Wildzang Goedgoan De Bergrammers
21:20 S De Wildzang Grösdukers Goedgoan
Veld 2
19:20 S Flippie Flappie Floepie Marjon! Ofniet
19:40 S Marjon! Ofniet Flippie Flappie Floepie
20:00 S Flippie Flappie Floepie Stofzoegers Marjon!
20:20 S Flippie Flappie Floepie Ofniet Marjon!
21:00 S Marjon! Stofzoegers Ofniet
21:20 S Ofniet Stofzoegers Flippie Flappie Floepie
Veld 3
19:20 GA1 #Hashtag Genieten Hastalavista Simpel 2
19:40 GA1 #Hashtag Genieten Simpel 2 De Schuimkoppen
20:00 GA1 De Groenlanders Hastalavista #Hashtag Genieten
20:20 GA1 De Groenlanders Simpel 2 De Schuimkoppen
21:00 GA1 De Schuimkoppen Hastalavista De Groenlanders
21:20 GA1 De Schuimkoppen Simpel 2 Hastalavista
Veld 4
19:20 GA1 Gj van de wp The bear Woutje drukfoutje
19:40 GA1 The bear Woutje drukfoutje Gj van de wp
20:00 GA1 Gj van de wp Zaal Pierik 24 The bear
20:20 GA1 Gj van de wp Woutje drukfoutje The bear
21:00 GA1 The bear Zaal Pierik 24 Woutje drukfoutje
21:20 GA1 Woutje drukfoutje Zaal Pierik 24 Gj van de wp
Veld 11
19:20 GB2 “Goed Te Passe 1” De meeuwen Joortje Pils
19:40 GB2 “Goed Te Passe 1” Joortje Pils Carmel Salland
20:00 GB2 Buurtjes van Buisman De meeuwen “Goed Te Passe 1”
20:20 GB2 Buurtjes van Buisman Joortje Pils Carmel Salland
21:00 GB2 Carmel Salland De meeuwen Buurtjes van Buisman
21:20 GB2 Carmel Salland Joortje Pils De meeuwen
Veld 12
19:20 GB2 CV de Paria’s 2 Pheune & Co piranya’s
19:40 GB2 Pheune & Co piranya’s CV de Paria’s 2
20:00 GB2 CV de Paria’s 2 Schorremorries Pheune & Co
20:20 GB2 CV de Paria’s 2 piranya’s Pheune & Co
21:00 GB2 Pheune & Co Schorremorries piranya’s
21:20 GB2 piranya’s Schorremorries CV de Paria’s 2
Veld 13
19:20 GB3 Oranje justice De Neppies Dalmsholte 1
19:40 GB3 Rap en Gauw Dalmsholte 1 Oranje justice
20:00 GB3 Oranje justice Htm Dalmsholte 1
20:40 GB3 Rap en Gauw harde kern skuurgoojrs Htm
21:00 GB3 De Neppies Htm harde kern skuurgoojrs
21:20 GB3 harde kern skuurgoojrs Dalmsholte 1 Htm
21:40 GB3 Rap en Gauw Htm De Neppies
Veld 14
19:20 GB4 WBM De reservespelers De Bennies
19:40 GB4 Weerdhuisweg De Bennies WBM
20:00 GB4 WBM Praam 1 De Bennies
20:40 GB4 Weerdhuisweg De Zandbak 10 Praam 1
21:00 GB4 De reservespelers Praam 1 De Zandbak 10
21:20 GB4 De Zandbak 10 De Bennies Praam 1
21:40 GB4 Weerdhuisweg Praam 1 De reservespelers
Veld 15
19:20 GB5 Simpel 3 De Zandbak 10,5 bende van Gait
19:40 GB5 Stoepsnoevers bende van Gait Simpel 3
20:00 GB5 Simpel 3 Keerknallers bende van Gait
20:40 GB5 Stoepsnoevers Don’t touch my balls Keerknallers
21:00 GB5 De Zandbak 10,5 Keerknallers Don’t touch my balls
21:20 GB5 Don’t touch my balls bende van Gait Keerknallers
21:40 GB5 Stoepsnoevers Keerknallers De Zandbak 10,5
Veld 16
19:20 GB6 Sprokkelaars 1 Brugkerk Balgenbende
19:40 GB6 Thuisfront FC Balgenbende Sprokkelaars 1
20:00 GB6 Sprokkelaars 1 DE Buisman Bende Balgenbende
20:40 GB6 Thuisfront FC De  Zonnetjes DE Buisman Bende
21:00 GB6 Brugkerk DE Buisman Bende De  Zonnetjes
21:20 GB6 De  Zonnetjes Balgenbende DE Buisman Bende
21:40 GB6 Thuisfront FC DE Buisman Bende Brugkerk
Veld 17
19:00 DA Flawless by Merel Mission unblockable Green Ladies
19:20 DA Flawless by Merel Net niet Green Ladies
19:40 DA Green Ladies Mission unblockable Lemele dames 1
20:00 DA Green Ladies Net niet Wat een toestand!
20:40 DA Green Ladies Lemele dames 1 Net niet
21:00 DA Flawless by Merel Wat een toestand! Net niet
21:20 DA Lemele dames 1 Net niet Wat een toestand!
21:40 DA Lemele dames 1 Wat een toestand! Flawless by Merel
Veld 19
19:00 J3 De Badeendjes Samengeraapt zooitje FC frituurhuur
19:20 J3 De Badeendjes Schatjes FC frituurhuur
19:40 J3 FC frituurhuur Samengeraapt zooitje Robin hood en haar squad
20:00 J3 FC frituurhuur Schatjes Squad 07
20:40 J3 FC frituurhuur Robin hood en haar squad Schatjes
21:00 J3 De Badeendjes Squad 07 Schatjes
21:20 J3 Robin hood en haar squad Schatjes Squad 07
21:40 J3 Robin hood en haar squad Squad 07 De Badeendjes
Veld 21
19:00 J2A M&M’s Regenboog 2.0 Zoë Spijkerman
19:20 J2A FC KIP M&M’s Zoë Spijkerman
19:40 J2A Regenboog 2.0 Creagirls Zoë Spijkerman
Veld 22
19:00 J2A FC Duimpie Skeere schapen Floor Manenschijn
19:20 J2A Creagirls Skeere schapen Floor Manenschijn
19:40 J2A FC Duimpie HUTSpot Floor Manenschijn
20:00 J2A Skeere schapen HUTSpot Sterre Gort
Veld 23
19:00 J2B Daar zit potentie in Ri Ra Regenboog Isa Manenschijn
19:20 J2B Daar zit potentie in Fc GERARD Isa Manenschijn
19:40 J2B De Volleyknallers Fc GERARD Isa Manenschijn
Veld 24
19:00 J2B Volleybananen De Volleyknallers Romée van den Berg
19:20 J2B FC poar neem’n Volleybananen Romée van den Berg
19:40 J2B Volleygirls Ri Ra Regenboog Sterre Gort
Veld 25
19:00 J1A Rainbowgirls Rainbows Ivani Brouwer – Daphne Veltmaat
19:20 J1A De Heidepark Bevers Rainbowgirls Henriëtte Exel – Daphne Veltmaat
19:40 J1A Rainbows Blisemknallers Kim Poelhekke – Daphne Veltmaat
Veld 26
19:00 J1A DaMiSaMi Regenboogknallers Olga Jansen Holleboom – Demi Bonen
19:20 J1A Blisemknallers Regenboogknallers Ivani Brouwer – Demi Bonen
19:40 J1A DaMiSaMi FC scootmobiels Ilse Schoorlemmer – Demi Bonen
20:00 J1A Regenboogknallers FC scootmobiels Carolien Snel – Alinde Visscher
Veld 27
19:00 J1B FC Gehaktbal Pats Boem Punt Indira Hulsman – Erin koenjer
19:20 J1B FC Gehaktbal FC Bolletje Indira Hulsman – Erin koenjer
19:40 J1B De zeehonden FC Bolletje Céline van der Sligte – Erin Koenjer
Veld 28
19:00 J1B Skere Pindakaas De zeehonden Sonja Kogelman – Lynn Veurink
19:20 J1B fc grapjassen Skere Pindakaas Heidi Schutte – Lynn Veurink
19:40 J1B Volleybal girls Pats Boem Punt Jory Groenendijk – Lynn Veurink
Donderdag
Veld 5
19:20 GA2 Brasil 2 GoedZat Huetink en Co
19:40 GA2 Brasil 2 Huetink en Co Fingerspitzengefühl
20:00 GA2 De Gruspollen GoedZat Brasil 2
20:20 GA2 De Gruspollen Huetink en Co Fingerspitzengefühl
21:00 GA2 Fingerspitzengefühl GoedZat De Gruspollen
21:20 GA2 Fingerspitzengefühl Huetink en Co GoedZat
Veld 6
19:20 GA2 Getraind zooitje Simpel 1 Sprokkelaars 2
19:40 GA2 Simpel 1 Sprokkelaars 2 Getraind zooitje
20:00 GA2 Getraind zooitje Sukerpipe Simpel 1
20:20 GA2 Getraind zooitje Sprokkelaars 2 Simpel 1
21:00 GA2 Simpel 1 Sukerpipe Sprokkelaars 2
21:20 GA2 Sprokkelaars 2 Sukerpipe Getraind zooitje
Veld 7
19:20 GA3 Brasil 4 DWS Gruppendrieters
19:40 GA3 Brasil 4 Gruppendrieters de kroepers
20:00 GA3 Dalmsholte 2 DWS Brasil 4
20:20 GA3 Dalmsholte 2 Gruppendrieters de kroepers
21:00 GA3 de kroepers DWS Dalmsholte 2
21:20 GA3 de kroepers Gruppendrieters DWS
Veld 8
19:20 GA3 de Tegensputters Pindakaas met struisvogel Smash up
19:40 GA3 Pindakaas met struisvogel Smash up de Tegensputters
20:00 GA3 de Tegensputters Zaal Pierik 78 Pindakaas met struisvogel
20:20 GA3 de Tegensputters Smash up Pindakaas met struisvogel
21:00 GA3 Pindakaas met struisvogel Zaal Pierik 78 Smash up
21:20 GA3 Smash up Zaal Pierik 78 de Tegensputters
Veld 9
19:20 GB1 Boellawaaioos Papa en zijn zonen R.O.B. 8.0
19:40 GB1 Boellawaaioos R.O.B. 8.0 Milou betaald
20:00 GB1 CV de Paria’s 1 Papa en zijn zonen Boellawaaioos
20:20 GB1 CV de Paria’s 1 R.O.B. 8.0 Milou betaald
21:00 GB1 Milou betaald Papa en zijn zonen CV de Paria’s 1
21:20 GB1 Milou betaald R.O.B. 8.0 Papa en zijn zonen
Veld 10
19:20 GB1 P.P. Streepje voor Un, Doss , Stresss…
19:40 GB1 Streepje voor Un, Doss , Stresss… P.P.
20:00 GB1 P.P. volleyvlodders Streepje voor
20:20 GB1 P.P. Un, Doss , Stresss… Streepje voor
21:00 GB1 Streepje voor volleyvlodders Un, Doss , Stresss…
21:20 GB1 Un, Doss , Stresss… volleyvlodders P.P.
Veld 13
19:20 GB3 Tomasito Dalmsholte 1 harde kern skuurgoojrs
19:40 GB3 De Neppies harde kern skuurgoojrs Tomasito
20:00 GB3 Dalmsholte 1 Htm De Neppies
20:40 GB3 Keet ‘t Keldertie harde kern skuurgoojrs Htm
21:00 GB3 Keet ‘t Keldertie De Neppies harde kern skuurgoojrs
21:20 GB3 Tomasito Htm De Neppies
Veld 14
19:20 GB4 Simpel 4 De Bennies De Zandbak 10
19:40 GB4 De reservespelers De Zandbak 10 Simpel 4
20:00 GB4 De Bennies Praam 1 De reservespelers
20:40 GB4 Vetkerties De Zandbak 10 Praam 1
21:00 GB4 Vetkerties De reservespelers De Zandbak 10
21:20 GB4 Simpel 4 Praam 1 De reservespelers
Veld 15
19:20 GB5 Lümmeltütes bende van Gait Don’t touch my balls
19:40 GB5 De Zandbak 10,5 Don’t touch my balls Lümmeltütes
20:00 GB5 bende van Gait Keerknallers De Zandbak 10,5
20:40 GB5 Peet & co Don’t touch my balls Keerknallers
21:00 GB5 Peet & co De Zandbak 10,5 Don’t touch my balls
21:20 GB5 Lümmeltütes Keerknallers De Zandbak 10,5
Veld 16
19:20 GB6 kurk Balgenbende De  Zonnetjes
19:40 GB6 Brugkerk De  Zonnetjes kurk
20:00 GB6 Balgenbende DE Buisman Bende Brugkerk
20:40 GB6 Oh my God De  Zonnetjes DE Buisman Bende
21:00 GB6 Oh my God Brugkerk De  Zonnetjes
21:20 GB6 kurk DE Buisman Bende Brugkerk
Veld 17
19:00 DA Green Ladies Wat een toestand! drakennest
19:20 DA drakennest Wat een toestand! De gillende keukenmeiden
19:40 DA drakennest Voetbalvrouwen De gillende keukenmeiden
20:00 DA Green Ladies De gillende keukenmeiden 06-lekkerdrinken
20:40 DA 06-lekkerdrinken Wat een toestand! Voetbalvrouwen
21:00 DA 06-lekkerdrinken De gillende keukenmeiden Voetbalvrouwen
21:20 DA Voetbalvrouwen De gillende keukenmeiden Wat een toestand!
21:40 DA 06-lekkerdrinken Voetbalvrouwen De gillende keukenmeiden
Veld 19
19:00 J3 FC frituurhuur Squad 07 Bokado en de rest
19:20 J3 Bokado en de rest Squad 07 Supervolley
19:40 J3 Bokado en de rest Spontane eendjes Supervolley
20:00 J3 FC frituurhuur Supervolley #squad08
20:40 J3 #squad08 Squad 07 Spontane eendjes
21:00 J3 #squad08 Supervolley Spontane eendjes
21:20 J3 Spontane eendjes Supervolley Squad 07
21:40 J3 #squad08 Spontane eendjes Supervolley
Veld 21
19:00 J2A Creagirls M&M’s Kyra Hulsink
19:20 J2A Creagirls FC KIP Kyra Hulsink
19:40 J2A FC Duimpie FC KIP Kyra Hulsink
Veld 22
19:00 J2A Regenboog 2.0 FC Duimpie Lotte Manenschijn
19:20 J2A HUTSpot Regenboog 2.0 Lotte Manenschijn
19:40 J2A Skeere schapen M&M’s Lotte Manenschijn
Veld 25
19:00 J1A Blisemknallers Rainbowgirls Ilse Schoorlemmer – Amber Fokkert
19:20 J1A Blisemknallers De Heidepark Bevers Carolien Snel – Amber Fokkert
19:40 J1A DaMiSaMi De Heidepark Bevers Olga Jansen Holleboom – Amber Fokkert
Veld 26
19:00 J1A Rainbows DaMiSaMi Kim Poelhekke – Frederique ten Broeke
19:20 J1A FC scootmobiels Rainbows Linet van der Kolk – Frederique ten Broeke
19:40 J1A Regenboogknallers Rainbowgirls Henriëtte Exel – Frederique ten Broeke