In Memoriam: Jan Dunnewind

Jan Dunnewind (20 maart 1961-11 maart 2023)

Wij zijn geschrokken van het overlijden van Jan Dunnewind, erelid van onze volleybalvereniging De Bevers.
Jan kwam rond 1990 als jeugdtrainer bij onze vereniging. Bevlogen en fanatiek heeft hij jarenlang diverse teams getraind en begeleid. Ook maakte hij een aantal jaren deel uit van de jeugdcommissie. Daarnaast hield Jan ook van de gezelligheid die onze vereniging kenmerkte. Wie herinnert zich niet de vele jeugdkampen en de toernooien waar hij deel van uitmaakte.
Toen zijn ziekte zich openbaarde, was dat voor hem en ons een grote klap. Maar met een lichte zelfspot bleef hij zoeken naar mogelijkheden om toch nog zoveel mogelijk betrokken te blijven bij zijn favoriete spelletje. Ondanks dat hij later zowel bij Flash Nieuwleusen als Ouvol als trainer aan de slag ging, bleef hij betrokken bij De Bevers. Bij het openvolleybaltoernooi was hij al die jaren een trouwe bezoeker.
Wij wensen zijn vrouw Willy en de familie en dierbaren veel sterkte bij dit grote verlies.